Sąrašas prekių pagal gamintoją BELLESTARES PHARMA (MAREVI S.A.)

Bellestares Pharma yra sveikatos ir grožio, modernumo ir tradicijų visata. Visų Bellestares Pharma produktų sudėtuje yra ne mažiau nei 50% alijošiaus, išauginto ekologiškose plantacijose Kanarų salose. Produktai iš gryno alijošiaus pasižymi fantastišku įsigėrimu bei nepakartojamu aromatu, taip pat įspūdinga kokybe.

Bellestares Pharma plėtoja aukščiausios kokybės kosmetiką, kuri užtikrina veiksmingumą, saugumą, pasitenkinimą ir unikalią patirtį.

Bellestares Pharma yra sveikatos ir grožio, modernumo ir tradicijų visata. Štai kodėl Bellestares Pharma produktai jungia pažangiausias inovacijas kosmetikos srityje su natūralios kosmetikos turtingumu. Įmonė sukūrė asortimentą, kuriame  alijošius (Aloe Vera Barbadensis Miller) iš nuosavų ekologiškų plantacijų Kanarų salose yra pagrindinė ir svarbiausia sudedamoji dalis - tai akivaizdžiai geriausias alijošius pasaulyje dėl savo išskirtinės sudėties, apimančios vitaminus, mineralus, mikroelementus, amino rūgštis ir dar daugiau.


Visų Bellestares Pharma produktų sudėtyje yra ne mažiau nei 50% alijošiaus. Prie šios natūralios plaukų ir odos apsaugos gamintojas pridėjo papildomų komponentų, siekiant pagerinti jų priežiūrą. Produktai iš gryno alijošiaus pasižymi fantastišku įsigėrimu bei nepakartojamu aromatu. Produktų gydomosios savybės yra tokios pačios įspūdingos kaip ir jų kokybė.


Be rūpinimosi Jūsų plaukais ir oda, Bellestares Pharma produktai suteikia nuostabiai malonius pojūčius.


Visi Bellestares Pharma produktai buvo kruopščiai išbandyti, siekiant sumažinti bet kokias nepageidaujamas reakcijas. Naudojamų žaliavų kokybė lepina odą ir suteikia komforto bei gerovės jausmą. Ir, žinoma, nė vienas Bellestares Pharma produktas nebuvo bandytas su gyvūnais.


Efektyvios produtų formulės remiasi pusiausvyra tarp didžiausių inovacijų bei gryniausių, naudingiausių ingridientų, suteikiamų gamtos.


Bellestares Pharma plėtoja aukščiausios kokybės kosmetiką, kuri užtikrina veiksmingumą, saugumą, pasitenkinimą ir unikalią patirtį.


Daugiau
Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų
Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų