Prekių pristatymo ir grąžinimo sąlygos

Pristatymo sąlygos

Prekes Lietuvoje pristatysime per 2-7 darbo dienas. Jūsų patogumui siūlome kelis prekių pristatymo būdus:

  • prekes į Jūsų nurodytą vietą pristatys kurjeris. Pristatymo kaina - 3,70€.
  • prekes pristatysime į artimiausią pašto skyrių. Jas atsiimsite Jums patogiu metu. Pristatymo kaina - 1,75€.
  • prekes nemokamai galite atsiimti Kaune, PLC "Mega", darbo dienomis nuo 16 iki 20 val.

Užsakius prekių už didesnę nei 30€ sumą, prekes Lietuvoje pristatysime nemokamai.

Jūsų įsigytas parduotuvėje ALOEVERA.LT prekes pristatysime ir į kitas šalis. Dėl siuntimo į kitas šalis sąlygų susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@aloevera.lt

Prekių grąžinimas

Tai padaryti labai paprasta. Galite grąžinti mums bet kurią parduotuvėje ALOEVERA.LT įsigytą prekę per 14 dienų nuo jos pristatymo dienos, jei jos neatidarėte, nenaudojote ir nepažeidėte gamintojo pakuotės. Mes priimsime grąžinamą prekę, Jums tereikia atsiųsti elektroninį pranešimą (kuriame turite nurodyti užsakymo numerį ir kokią prekę grąžinsite) adresu info@aloevera.lt ir tinkamai supakuoti grąžinamą prekę. Galite naudoti pakuotę, kurioje prekė buvo Jums pristatyta, arba kitą, svarbu supakuoti grąžinamą prekę taip, kad gabenant ji nebūtų pažeista. Norėdami grąžinti prekę naudokitės kurjerių tarnybos paslaugomis. Grąžinamas prekes siųskite adresu, kurį Jums nurodysime elektroniniu laišku.
Mes grąžinsime Jūsų pinigus! Pervesime juos į Jūsų sąskaitą iš karto, kai tik gausime grąžinamą prekę.
Mes sumokėsime visas išlaidas, susijusias su prekės grąžinimu, jeigu tai įvyko dėl mūsų klaidos. Deja, tuo atveju, jei prekė, kurią grąžinate, bus atidaryta, naudota ir bus pažeista gamintojo pakuotė, grąžinti Jums pinigų ar pakeisti prekės kita negalėsime.