Prekių ženklai Yra 7 prekių ženklai

Rodoma 1 - 7 iš 7 dalykų
 • ALOE PLUS LANZAROTE S.L.

  Aloe Plus Lanzarote siūlo platų aukštos kokybės ir ypatingo grynumo produktų asortimentą, sukurtą remiantis gamtos pažinimu. Tokia yra kompanijos filosofija, kuri leido pelnyti klientų pripažinimą įvairiose Europos šalyse.

 • ANNA LOTAN

  Anna Lotan biokosmetikos laboratorijos kuria produktus jau daugiau nei keturis dešimtmečius. Šie produktai atspindi įkūrėjos Annos Lotan asmeninį požiūrį ir odos priežiūros filosofiją per 50 aktyvios kosmetikės ir pedagogės veiklos metų.

  0 prekės

 • BELLESTARES PHARMA (MAREVI S.A.)

  Bellestares Pharma yra sveikatos ir grožio, modernumo ir tradicijų visata. Visų Bellestares Pharma produktų sudėtuje yra ne mažiau nei 50% alijošiaus, išauginto ekologiškose plantacijose Kanarų salose. Produktai iš gryno alijošiaus pasižymi fantastišku įsigėrimu bei nepakartojamu aromatu, taip pat įspūdinga kokybe.

  Bellestares Pharma plėtoja aukščiausios kokybės kosmetiką, kuri užtikrina veiksmingumą, saugumą, pasitenkinimą ir unikalią patirtį.

 • IROHA NATURE

  Iroha Nature - novatoriška kosmetikos gaminių linija. Sukurta šiandienos moterims bei vyrams: aktyviems, jausmingiems, besirūpinantiems savo sveikata bei gerove.

 • LANZALOE

  Lanzaloe yra Lanzarotės, vienos iš Kanarų salų, įmonė, kurios misija yra kosmetikos alijošiaus pagrindu kūrimas. Pagrindinis tikslas yra sujungti tradicijas su moderniomis technologijomis, siekiant klientams suteikti maksimalią naudą.

  0 prekės

 • LSMU vaistinė

  Lietuvos sveikatos mokslų universiteto vaistinė

  0 prekės

 • SANTAVERDE GmbH

  Santaverde paslaptis - grynos alavijo sultys, turtingos unikalių veikliųjų medžiagų, nuosavų sertifikuotų ekologiškų augimviečių Andalūzijoje. Santaverde kosmetikoje naudojamos grynos alijošiaus sultys (vietoje kosmetikoje įprasto pagrindinio ingrediento - vandens), vertingieji augaliniai aliejai ir ekstraktai, kuriantys unikalų poveikį sveikai ir gražiai Jūsų odai.

Rodoma 1 - 7 iš 7 dalykų