ALAVIJO GELIS - JŪSŲ SVEIKOS IR GRAŽIOS ODOS PUOSELĖTOJAS VASARĄ !

ALAVIJO GELIS - JŪSŲ SVEIKOS IR GRAŽIOS ODOS PUOSELĖTOJAS VASARĄ !

Vasaros laikotarpis mūsų odai – didelių išbandymų metas. Vasara – ne tik atostogų laikas, bet ir metas pamilti save iš naujo! Atėjus vasarai vis daugiau laiko praleidžiame lauke. Saulė suteikia energijos, padeda organizmui pasigaminti vitamino D, tačiau saulės spindulių veikiama oda greičiau sensta, išsausėja, ima raukšlėtis, atsiranda pigmentinių dėmių, o ką daryti jei perkaitome saulėje, oda nudegusi, sudirgusi, niežti, tai didžiausias diskomfortas susidūrus su pirmaisiais saulės spinduliais, kuris gali būti lydimas ir skausmo.

Tokiu atveju būtų idealu jei ant palangės turėtumėte žaliuojantį alaviją, kurio gelinę dalį uždėję ant pažeistos vietos iš karto pajustumėte palengvėjimą, tačiau tai šiais laikais jau retenybė, todėl vasaros rankinėje visada  rekomenduojama  turėti Alijošiaus gelio.

Aloe Vera gelis – skaidri drėkinamoji, raminamoji, maitinamoji odos priežiūros priemonė, pagaminta iš suaugusių Aloe Vera lapų vidinės dalies. Šis švelnus stabilizuotas gelis praktiškai identiškas alavijų lapų minkštimui:

Greitai susigeria į odą;
• Puikiai ramina ir drėkina odą ir poodinius audinius;
• Malšinta niežulį, skausmą, tinimą, slopiną uždegimą, mažina padidėjusį odos jautrumą;
• Ramina odą po elektrolizės, persikaitinus saulėje;
• Stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą;
• Skatina žaizdų bei randų gijimą;
• Tinka esant žvynelinei  (psoriazei);
• Tinka naudoti kaip pirmos pagalbos priemonė lengvai susižeidus buityje;
• Gerina odos kraujotaką;
• Padeda esant kojų venų tinimams;
• Pasižymi antibakteriniu poveikiu;
• Netepa drabužių.

Alijošius plačiai naudojamas visame pasaulyje iki šių dienų. Atliktos alijošiaus studijos įrodė, kad alijošius pagreitina gijimo, ypač nuo nudegimų, procesus. O dermatologai alijošių naudoja odos gydymui, nes įrodyta, jog alijošius panaikina ar sumažina viršutinių odos sluoksnių randus bei aknės požymius.

Cheminiai alijošiaus tyrimai atskleidė, jog alijošiaus sudėtyje yra daugiau kaip 200 natūraliai susidariusių mineralų, vitaminų, amino rūgščių, proteinų ir kitų medžiagų. Tačiau bene svarbiausia alijošiaus savybė - 80% alijošiaus sudėties sudaro vanduo. Dėl šios priežasties alijošius natūraliai, bet intensyviai drėkina odą.

 Pagal legendą, dieviško grožio Egipto valdovė Kleopatra turėjo slaptą magišką baseiną. Vidurnakčiais mėnulio šviesoje Kleopatra mėgaudavosi jo žavingomis bangomis. Diena iš dienos, metai iš metų Kleopatros išvaizda buvo puiki ir žmonėms buvo sunku suvokti savo valdovės amžių. Tik po to, kai Egipto imperatorių dinastija baigėsi, žmonės sužinojo apie tą baseiną ir paaiškėjo, kad stebuklingasis jį užpildęs skystis buvo Alijošiaus sultys.

Pasinaudoję šiuo produktu, Jūs pajusite malonų pojūtį – ypatingą švelnumą bei vėsą, neįprastą odos lygumą. Šis pojūtis užtikrins gerą nuotaiką visai dienai.

Jūsų vasaros produktas numeris vienas – Alijošiaus gelis!!!

AloeVeraSveikata

1Komentarai

  • Avatar
   pirkti
   Jun 4, 2024

   vasarą saulytė būna negailestinga, tai spf50 būtinas, bet aš stengiuosi labai drėkinti odą, ilgai vonioje užsibūnu, paguliu, praturtinu aliejais

Parašykite atsiliepimą

* Vardas:
* El. paštas: (Neskelbiamas)
   Tinklalapis: (Tinklalapio url su http://)
* Komentaras:
Įveskite kodą