BALTASIS MOLIS ODOS GROŽIUI PUOSELĖTI

BALTASIS MOLIS ODOS GROŽIUI PUOSELĖTI

   Kuri moteris nesvajoja apie švarią, lygią ir skaisčią odą? Įgyvendinti šią svajonę visai nesunku, tereikia pasinaudoti dar senovės romėnų ir graikų atrastomis stebuklingomis molio savybėmis.
   Ir nors prižiūrėdamos savo grožį, stengiamės žengti koja kojon su kosmetikos ir procedūrų naujovėmis, pravartu prisiminti ir paprastus, iš senovės atkeliavusius, bet vertingus metodus. Baltasis molis grožio industrijoje, galima sakyti, pats populiariausias, tačiau jo rūšių yra kur kas daugiau: geltonasis, raudonasis, žydrasis, žaliasis, pilkasis, netgi juodasis. Baltąjį molį moterys naudoja dažniau, nes šis turi švelnų poveikį ir tinka itin jautriai odai. Kokia molio nauda? Visų pirma, molis yra natūralus ir ekologiškas produktas su, galima sakyti, nesibaigiančiu galiojimo laiku. Galbūt skamba neįtikėtinai ir pompastiškai, tačiau molį laikydama sausoje ir tamsioje vietoje greičiausiai galėsi naudoti iki tol, kol šis pasibaigs. Beje, molis tinka įvairiems odos tipams: šis natūralus produktas nepašalina drėgmės, odai reikalingų riebalų, todėl jį galima naudoti ir turint sausėjančią odą. Molis gali padėti ir tuomet, jei nori pašalinti kai kuriuos odos defektus: randelius, įtrūkimus bei kitus odos pažeidimus. Šis produktas taikomas ir po odos infekcijų ar uždegimų, kadangi turi raminančių savybių. Molis taip pat naudojamas siekiant išbalinti pigmentines dėmes, strazdanas. Produktas suteikia odai švelnumo, lygumo, elastingumo bei paskatina kraujotaką, dėl to oda gauna daugiau deguonies ir ląstelės regeneruoja kur kas greičiau. Jei turite spuogų, vieną du kartus per savaitę palepinkite odą baltojo molio kauke. Jis išvalo poras, dezinfekuoja, naikina spuogus ir skaistina veido spalvą. O, svarbiausia, kaukes veido odai paruošti su moliu tikrai lengva!
Molio kaukė sausai ir sudirgusiai veido odai: 1. 3 šaukštelių molio; 2. 3 šaukštų pieno; 3. Arbatinio šaukštelio medaus. Kaukės sudedamąsias dalis gerai išmaišyk ir tepk ant kruopščiai nuvalytos, švarios veido odos. Po 20 minučių kaukę reikia nuplauti šiltu vandeniu ir galiausiai odą patepti maitinamuoju kremu.
Molio kaukė problematiškai veido odai: 1. 3 šaukštų molio; 2. 12 lašų šviežiai spaustų citrinos sulčių; 3. 2 šaukštų spirito. Sumaišytus ingredientus tepti masę ant veido ir palaikyti apie 15 minučių. Kaukę pašalinti su šiltu vandeniu. Jei oda problematiška, galima išmėginti ir kitą receptą, kurio sudedamosios dalys yra: 1 šaukštas molio, šaukštelis citrinos sulčių, vanduo ir degtinė. Vandens ir degtinės santykis turi būti 1:1, o gautą skystį reikia sumaišyti su likusiais ingredientais, iki kol masė primins pastą. Veidą, padengtą šia kauke, nuplauti po 10 minučių šiltu vandeniu.
Molio kaukė riebiai veido odai: 1. 1 šaukšto agurkų sulčių ar išspaudų; 2. 1 kiaušinio baltymo; 3. Kelių lašų šviežių citrinos sulčių; 4. Pusės šaukštelio molio. Visus produktus maišyti iki kol gausis vientisa masė. Tuomet paruoštą kaukę tepti ant veido odos, tik, šiukštu, neleisti masei patekti į akis. Tuomet po 15–20 minučių kaukę nuplauti drungnu vandeniu. Ši kaukė tiks ir mišriai veido odai, tačiau ją geriausia naudoti vakare, kadangi oda pasidaro jautresnė saulei.
   Taip pat galima išbandyti AloeVeraSveikata asortimente esančią Baltojo molio ir alijošiaus kaukę, kuri drėkina, maitina ir suteikia odai elastingumo.
  Dar II amžiaus pradžioje mokslininkas, filosofas ir gydytojas Avicena iš Persijos smulkiai aprašė apie molio gydomąją galią savo „Gydomojo mokslo kanone“. Netgi karalienė Kleopatra naudojo molį kaip vieną iš priemonių jaunystei išsaugoti.
   Molis yra vienas iš produktų, gerai žinomų kosmetologijoje. Pagrindinė kosmetinio molio savybė – odos valymas. Molis prisotina odą maitinančiomis medžiagomis, ją drėkina ir tonizuoja, patempia raumenų ir odos struktūras. Reguliariai naudojant pašalinami spuogai ir inkštiruoti išbėrimai. Molio kaukės kūnui stimuliuoja kraujo apytaką, pašalina raumenų įtampą, palengvina reumatinius ir sąnarių skausmus.
AloeVeraSveikata asortimente galite rasti šiuos produktus su moliu:
AloeVera kūno kremas su moliu ir druska 250 ml.
AloeVera ir molio veido kaukė 100 ml.

Parašykite atsiliepimą

* Vardas:
* El. paštas: (Neskelbiamas)
   Tinklalapis: (Tinklalapio url su http://)
* Komentaras:
Įveskite kodą