7 PRIEŽASTYS, KODĖL ALOE VERA YRA STEBUKLINGAS AUGALAS

7 PRIEŽASTYS, KODĖL ALOE VERA YRA STEBUKLINGAS AUGALAS

Aloe Vera yra stebuklingas augalas, kurį žinojo ir egiptiečiai. Jau senovės civilizacijos laikais šis augalas buvo laikomas Dievų dovana ir vertinamas dėl jo gydomųjų savybių. Daug laiko praėjo, daug kas pasikeitė, bet alavijas ir toliau išlieka naudingas mūsų sveikatai. Mes norime Jums atskleisti kuo alavijas yra naudingas. Jūs pasiruošę?

1 Vitaminai

Alavijas praturtintas vitaminais. Tai B grupės vitaminai gyvybiškai svarbūs reguliuojant energijos lygį, vitaminai A ir C, kurie yra būtini imuniteto stiprinimui.

2 Mineralai

Kalcio, cinko, geležies, kalio ir magnio šaltinis. Tai tik keletas iš mineralų, esančių alavijuose. Šis mineralų kompleksas skirtas anemijos ir osteoporozės profilaktikai.

3 Amino rūgštys

Alavijas praturtintas amino rūgštimis, kurios būtinos sveikos odos puoselėjimui ir palaikymui, stiprinti širdies ir kraujagyslių sistemą, gerinti raumenų tonusą.

4 Virškinimo gerinimui

Alijošiaus gelis labai svarbus virškinimo sistemos balanso palaikymui. Apsaugo nuo vidurių užkietėjimo.

5 Apsauga

Tai magiškas augalas, turintis stiprių antimikrobinių savybių. Todėl jis labai naudingas siekiant apsisaugoti nuo bakterijų, virusų, grybelių ir visų kitų organizmų, kurie gali sukelti susirgimus.

6 Riebiųjų rūgščių šaltinis

Alavijas yra riebiųjų rūgščių šaltinis, todėl padeda reguliuoti cholesterolio kiekį kraujyje.

7 Sveikos odos ir gražių plaukų puoselėjimui

Skaisti oda, žvilgantys plaukai yra geriausi žmogaus aksesuarai, kuriuos turėti padeda alijošius dėl savo drėkinančio ir antioksidacinio poveikio.

Ar žinote šio nuostabaus augalo naudą?

Na, dabar taip !

Parašykite atsiliepimą

* Vardas:
* El. paštas: (Neskelbiamas)
   Tinklalapis: (Tinklalapio url su http://)
* Komentaras:
Įveskite kodą