VEIDO TONIKAS. KUO JIS SVARBUS MŪSŲ ODAI?

VEIDO TONIKAS. KUO JIS SVARBUS MŪSŲ ODAI?


       Sveika, skaisti veido oda – kiekvienos moters vizitinė kortelė, tačiau tikrai ne visos žino, kaip tinkamai ją prižiūrėti ir puoselėti. Viena dažnausiai pasitaikančių klaidų – tai toniko naudojimas vietoj pienelio. Kaip žinia, toniko paskirtis – atgaivinti, nuraminti ir sudrėkinti odą prieš tepantis dieniniu ar naktiniu kremu. Tačiau prieš tai veidas turi būti kruopščiai nuvalytas kosmetiniu pieneliu (Santaverde natūralus valomasis pienelis) arba nupraustas odos tipui tinkančiu prausikliu (Anna Lotan švelnios valomosios putos), kad neliktų jokių per dieną ar naktį ant odos susikaupusių nešvarumų ir riebalų (tonikas nepašalina jų). Ir nors visos žinome gražios odos mantrą – valyti, tonizuoti, drėkinti, bet kažkodėl dažnai į toniką tiesiog numojame ranka? Tikrai ne dėl to, kad esame baisios tinginės! Tiesiog nežinome, kam iš tiesų jis skirtas...
       Priešingai vyraujančiai nuomonei, tonikas visai nėra skirtas pašalinti valiklio likučius, užkimšti poras ar graužti jūsų švelnią odą! Tikroji toniko paskirtis – atstatyti normalų pH ir paruošti odą kitos kosmetinės priemonės naudojimui. Jei jūsų valiklis gerai atlieka savo darbą, nėra reikalo makiažo likučiams nuvalyti naudoti toniką. Priešingu atveju įsigykite gerą valiklį.
        Tarkime, jūs naudojate prausimosi želė, kurią reikia nuplauti vandeniu. Jei manote, kad tada nebereikia toniko, labai klystate. Natūralus odos pH yra 5.5, o vandens gali būti net 9.5! Tai reiškia, kad smarkiai sutrinka rūgščių ir šarmų pusiausvyra, ir smegenims siunčiama žinutė greitai gelbėti odą. Rezultatas – išsiskiria riebalai. Jei jūsų oda iš prigimties riebi, tai ją tik dar labiau pariebins. Jei riebi tik T-zona, jos išsiplėtusios poros siųs riebalus į sausesnes veido vietas. Tačiau natūraliai taip neturėtų būti, ir oda susierzins. Tonikas neturi būti svarbiausia ir brangiausia jūsų kosmetikos krepšelio priemonė. Tačiau jis turėtų tapti kasdienės odos priežiūros dalimi. Geras tonikas ne tik subalansuoja rūgščių ir šarmų pusiausvyrą, bet ir drėkina, valo bei padeda odai atsinaujinti.


        Norime įsigyti toniką, kuris būtų malonus ir nedirgintų odos. O kaipgi jį naudoti? Kai kurios moterys jį naudoja panašiai kaip vyrai priemones po skutimosi. Įlašinkite į delną penkis lašus toniko, patrinkite tarp delnų ir sudrėkinkite veidą. Nepatariame naudoti servetėlių ar vatos gumulėlių, kadangi į juos susigeria nemažai brangaus skysčio. Kai kurios moterys naudoja vatą, norėdamos pašalinti valiklio likučius, tačiau toniko paskirtis kitokia! Verčiau pataupykite!
        Kai kurios moterys sako, kad nusivaliusios makiažą, nebenori teptis jokiomis chemijomis. Tačiau geras tonikas yra lengvas ir gaivus kaip vanduo, be to, puikiai kvepia ir yra naudingas. Nejaugi tikrai prieš miegą atsisakytumėte kvapnaus šlakelio rožių vandens? (AloeVera veido tonikas)
        Tonikas riebiai ir porėtai odai. Alavijo sultis sumaišykite su spiritu santykiu 4:1 (4 dalys sulčių ir 1 dalis spirito). Vėsioje tamsioje vietoje galima laikyti gana ilgai. Naudokite kaip bet kurį kitą toniką.         Veidas – mūsų asmenybės, gyvenimo būdo, charakterio, savybių, paveldėtų bruožų atspindys. Kad oda būtų graži, ją svarbu puoselėti.Parašykite atsiliepimą

* Vardas:
* El. paštas: (Neskelbiamas)
   Tinklalapis: (Tinklalapio url su http://)
* Komentaras:
Įveskite kodą