Dezinfekuojantis rankų gelis su alijošiumi

Dezinfekuojantis rankų gelis su alijošiumi

       Šiomis dienomis dezinfekciniai skysčiai yra tapę mūsų ištikimais palydovais, dėl to susiduriame su dar viena problema – išsausėjusia rankų oda, atsiradusiu diskomfortu, nemaloniu pojūčiu ar net stipriu niežuliu. Svarbu žinoti, kad nepažeista oda apsaugo nuo įvairių mikroorganizmų, kitų išorinių aplinkos veiksnių. Apsauga būtina, tačiau kai kurie, vedami nerimo jausmo, dezinfekcinio skysčio naudoja per daug ir per dažnai.
Kitas svarbus veiksnys, norint išvengti varginančio rankų sausumo, tiesiog galima rinktis dezinfektantus gelio pavidalu, idealiu atveju papildytus odos drėgmę sulaikančiu ingredientu – alijošiumi.
Atsižvelgdami į šiandienos aktualijas mes taip pat pasipildėme dezinfekuojančiu rankų geliu, kurio sudėtyje yra alijošiaus, jo dėka rankų oda sudrėkinama ir paliekama minkšta (apžiūrėti čia).
Jei jau taip nutiko ir šiuo metu jūsų rankų oda išsausėjusi, šerpetojanti, sugrubusi ar net sutrūkinėjusi pasigaminkite specialią kaukę – kelis šaukštus šilto augalinio aliejus sumaišykite su šlakeliu šaltalankio aliejaus. Gautu mišiniu įtrinkite plaštakas, užsimaukite medvilnines pirštines ir pusvalandį, ar net valandą pabūkite. Nusausinkite rankas kosmetine servetėle.
Idealiu atveju jei ant palangės turite žaliuojantį ir daugiau kaip trijų metų senumo alijošių, tuo metu galite patepti rankų odą želine alavijo dalimi. Jei neturite žaliuojančio ir tinkamo alavijo ir norite greito efekto rekomenduojame Aloe vera muilą 
(apžiūrėti čia) ir alavijo gelį ( apžiūrėti čia ). Šiuo metu turime dviejų rūšių dermatologinį gelį ( apžiūrėti čia )  ir grynąjį alavijo gelį.

Parašykite atsiliepimą

* Vardas:
* El. paštas: (Neskelbiamas)
   Tinklalapis: (Tinklalapio url su http://)
* Komentaras:
Įveskite kodą